ASANA DLA BIZNESU

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Czy chcesz zapanować nad swoim biznesem bez spędzania w nim 24 godzin na dobę?

Zapisz się na listę oczekujacych na kurs, w którym omawiam każdą funcję w aplikacji Asana i pokazuję, jak możesz ją wykorzystać w swoim biznesie.

Jesteś właścicielem biznesu i

bardzo długo zastanawiasz się rano, w co masz ręce włożyć i w efekcie zniechęcasz się, a potem nadrabiasz zadania po nocy?

sprawia Ci trudność delegowanie zadań do współpracowników i późniejsze wyegzekwowanie ich wykonania?

ilość wiadomości w Twojej skrzynce mailowej przyprawia Cię o ból głowy?

Wspierasz biznes (jako VA, PM) i

zadania spływają do Ciebie tyloma kanałami, że nigdy nie wiesz, czym się masz zająć w pierwszej kolejności?

pracujesz nad wieloma projektami jednocześnie i chcesz być efektywna/y w swojej pracy?

chcesz proaktywnie proponować najlepsze sprawdzone rozwiązania swoim klientom?

Czy odpowiedziałaś /eś twierdząco przynajmniej na jedno pytanie?

Mam dla Ciebie rozwiązanie!

Kurs online Panuj nad biznesem w Asanie, który był dostępny w 2019 i w 2020 roku na stronie Managemania, w nowej, odświeżonej wersji!

Opinie o kursie

Jeśli Asana to oprogramowanie do którego podchodzisz jak pies do jeża, to po kursie Manager Ania Asana to będzie Twoje drugie imię! Kocham i planuję co się da, życie prywatne również! W kursie w bardzo przystępny sposób są wyjaśnione wszystkie możliwości, które to oprogramowanie daje. Nie pozostaje nic innego jak planować i realizować! Aniu dziękuję za świetny kontent, w 100% warto kupić Twój kurs, bo wydane pieniądze oddały mi czas, który musiałabym poświęcić na samodzielne ogarnięcie tego, co zawarłaś w kursie i tłumaczysz krok po kroku.
Kurs o Asanie jest świetny! Brakowało mi czegoś takiego. Dotychczas działałam w Asanie trochę jak człowiek pierwotny z maczugą. 🙂 A teraz już fajnie poukładałam sobie wiele spraw, poznałam przydatne funkcje i już widzę efekty w mojej pracy. Dziękuję! 🙂
Patrząc przez pryzmat tego co Ania pokazała w Asanie, w trakcie wyzwania "Panuj i planuj w Asanie", jestem przekonana, że jej kurs "Panuj nad biznesem w Asanie" jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla przedsiębiorcy, czy też osoby robiącej swoje projekty. Ania pokazuje nie tylko jak można usystematyzować projekty i zadania, ale również jak nadawać odpowiednie dostępy każdemu z podwykonawców osobno do właściwych zadań. Kurs będzie też świetnym rozwiązaniem dla osób, które wspierają przedsiębiorców od strony tej zapleczonej (wirtualnych asystentek czy wirtualnych office managerów), ponieważ pokazuje jak można łatwo wdrożyć klienta w nową aplikację nie powodując wycofania się na wiadomość o nowym (w domyśle każdego nowe jest zwykle skomplikowane) programie.
Asana Partners_Services Badge

Witaj!

Nazywam się Anna Papiernik.

W kursie Asana dla biznesu znajdziesz również bonusy

Materiały PDF do pobrania

Dodatkowe nagrania video

Dodatkowe kursy onlilne

Nie trać więcej czasu. Zapanuj nad swoim biznesem w Asanie.

Masz pytanie?

Sprawdź poniżej odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz do mnie na adres kontakt@zarzadzajskutecznie.pl.

Tak, ten sam kurs, zaktualizowany w związku ze zmianami, jakie wprowadza aplikacja Asana. I rozszerzony o najistotniejsze funkcje z płatnych planów Asany.

Kurs jest dostępny od razu po zakupie.

Ile chcesz. Dostęp do wszystkich lekcji dostajesz od razu. Realizujesz kurs w swoim tempie. Możesz też do kursu powracać.

Pamiętaj tylko, że po 365 dniach od zakupu tracisz dostęp do kursu.

Wszystkie potrzebne informacje dostaniesz na podany przez siebie adres email.

Lekcje odbywają się w formie video.

Tak. Każda osoba otrymuje fakturę. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podczas składania zamówienia podaj numer VAT i nazwę swojej firmy.

Przez 365 dni od daty zakupu.

Tak, w tej sprawie proszę o kontakt na adres kontakt@zarzadzajskutecznie.pl